Megoldott

Padok "újratervezése"

Margitszigeten Hajós Alfréd sétányon (Margit hídi lehajtóhoz közel) a padok hobbitkák méretére alakultak.
Egy régebbi projekt eredményeként feltöltötték a sétányt, több pad így eléggé kényelmetlenné vált.
Kérném szépen a padok alatt a murva kiásását, vagy a padok feljebb emelését, hogy átlagos méretű emberek is tudják használni:)))
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Margitsziget / Margit híd

Hozzászólások

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma láttam egy hobbitkát.az egyik padon. Szegénykének nem ért le a lába :-)
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Géza!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonság...
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Megemelték a padokat, köszönet érte. Probléma megoldva.
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKM Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00070051 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongált utcabútor (pad)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Margit-sziget (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére