Megoldatlan

Hiányzó fa pótlása

A Margit-szigeten a Hajós Alfréd sétányon (Margit hídi lejárónál, közvetlen a futókör, lépcső mellett) egy üres fahely árválkodik. Még a fém keret is a földben eléggé balesetveszélyes.
Kérem pótolják a fát, vagy teljesen számolják fel a fahelyet.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Margitsziget / Margit híd

Hozzászólások

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Régi ügy, de megoldva.
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • Tamás Géza visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos továbbra is megoldatlan a probléma, nem került beültetésre a hely, mai napon ismét szembesültem a dologgal.:(
  • Tamás Géza visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi a visszajelzést, látom már korábban be lett jelentve.:))
  • BKM Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00070049 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongált utcabútor (pad)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Margit-sziget (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére