Válaszra vár

Elbontott bódé el nem bontott talapzata

Anonim Járókelő

Népliget. Működő hörpintő mellett egy évek óta nem üzemelő, elbontott fagyizó maradványa. Botlásveszélyes, kiálló rozsdás vasakkal.
Az ilketékes gondoskodjon a parkhoz méltó állapot visszaállításáról, a torzó elbontásáról.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Népliget M

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 96573 /2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztálya részére.

    Tisztelett
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére