Megoldott

nem müködö lègkondi

nem müködik a 105ös buszon a lègkondi

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Andrássy út 49

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tudatos Közlekedő hozzászólt a bejelentéshez.

    Amennyiben találkozol nem működő klímaberendezéssel rendelkező busszal, villamossal, metróval vagy trolival, akkor jelentsd be a Messengeren keresztül elérhető Tudatos Közlekedő chatboton! Ezzel Te is...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0021647-001/2020/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00070022

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elavult térképek (itt is)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Nyugati pályaudvar M (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lassújelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére