Válaszra vár

Csap nem mukodik

Parkba kihelyezett vízcsap nem működik

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kassai Lajos 78. 9/94

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Mészáros Thomas bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére