Megerősítésre vár

Helyenként embermagasságú gaz és facsemeték az útpadkán.

Budapest, XIV. Ker. Zászlós utcában a Besnyői utcától a Jurisich Miklós utcáig határolt szakaszon az útszegélyből facsemeték valamint ezzel egyetemben helyenként embermagasságú gaz van. A csemeték már az útra is belógnak rosszabik esetben onnan hajtanak ki. Valószínüleg még az idén gondozva sem volt a terület, itt a lehetőség, mert munka az van bőven.
Kérem az említett szakasz rendbetételét.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Zászlós u. 34

Hozzászólások

  • Sz. A. visszajelzésére vár.

  • Sz. A. hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!
    Tisztelt Zugló Zrt. !
    Válaszukat köszönöm, de az észrevételem a következő: Egy normális országban nem hiszem, hogy az állampolgárok feladata tájékoztatni az illetékest arról, hogy a
    ...
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Mint már megírtuk régebben, a rendelkezésünkre álló adatok alapján a
    kérdéses gazos zöldterület gazmentesítése a Zászlós utca 33-49. számú
    ingatlanok tulajdonosainak feladata., íg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Sz. A. hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő munkatársak!
    Sajnos nem nagyon értem a Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. álláspontját a következők miatt.
    Tavasszal ugyan ezen a helyszínen kértem a fák sarjainak a rendez
    ...
  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A főváros köztisztaságáról szóló 48/1994.(VIII.1.) Főv. Kgy. rendelet
    3.§-a, valamint a Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzat
    Képviselő-testületének 15/2018. (VI.18.) ö
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sz. A. hozzászólt a bejelentéshez.

    Pár képet még csatolok a helyszínről.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó közkút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Wass Albert tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Törött pad a játszótéren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ilosvai Selymes tér (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére