Megoldott

Belógó ágak a kerékpárúton

A Pázmány Péter sétányon, az ELTE lágymányosi kampuszának épületei előtt számos bokor benőtt a kerékpárútra, nehezítve a közlekedést, ha mindkét irányban bicikliznek.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Pázmány Péter stny. 1

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Varga Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A Wizzair félmaraton apropóján valóban megtörtént az ágak eltávolítása.
  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00069938 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Varga Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Belógó olajfák a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Szent Gellért rakpart (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére