Megoldott

Kiálló aknafedél a Varsányi Irén utcában

A mellékelt képen található, Kapás utcai rendelőintézethez rendkívül közel fekvő (feltehetően a Magyar Postához tartozik) aknafedél veszélyesen kiáll a járdából. Szeretném kérni az egyenetlenség megszüntetését. Az illetékesek eljárását előzetesen is nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Varsányi Irén u. 1

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyszerű, köszönjük!
  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Fedlapcsere megtörtént.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TISZTELT Járókelő közhasznú Egyesület!
    Levelében kiálló aknafedő miatt írtak nekünk.
    Bejelentésüket rögzítettük, azt a 92108299 számú munkalapon kezeljük.
    Jelzésüket köszönjük.
    Figyelmébe ajánljuk a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Posta"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu Csapata!

    A bejelentésüket köszönettel megkaptuk.

    Tájékoztatjuk, hogy a Magyar Posta három nagy szolgáltatási ága 1990-ben, a rendszerváltáskor három külön társaságba került (Mag
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Elektronikus üzenetét megkaptuk, melynek feldolgozását hamarosan megkezdjük. Amennyiben küldeménye felől érdeklődik, kérjük használja a https://www.posta.hu/ugyfelszolgalat/nyomko
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Posta

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Fenyves lejtő lévő kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Fenyves lejtő (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Fenyves lejtő (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére