Válaszra vár

Elhanyagolt, szeméttel teli zöldfelület, megrongált utcabútorok

A Váci út 187-189. számok alatt lévő Optima irodaházak környéke és a két épület közötti pihenőterület évek óta egyre rosszabb állapotban van. A padok ülőfelőlete eldeformálódott, nincsenek is a helyükön, a fű és a járda tele van üvegszilánkokkal, rengeteg a szemét, a kukákat sem ürítik rendesen és a fű is gazos. Méltatlan a közelben lévő nagyáruház és az irodaházak környezetéhez. Nagyon jó lenne a veszélyes üvegszilánkoktól és a szeméttől megtisztítani ezt a kis városi zöldfelületet, véleményem szerint a padokat is masszívabbra és fixen rögzítettekre kellene cserélni, valamint a terület rendszeres karbantartását biztosítani, hogy az ne romoljon le újra. A környékbeli dolgozók és a közelben lakók nevében is köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 189

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére