Megoldott

Kidobott bútor, szemét

Pesterzsébeten, a Téglagyár tér - Vízisport utca 11. támfal előtti szelektív sziget mellett szemét gyűlik.
Kérném az FKF Zrt.-t értesíteni.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Téglagyár tér 1

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönöm. Patikatiszta lett.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újra ürülék a felüljárón

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Szentlőrinci út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes felüljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Nagykőrösi út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére