Megoldott

Budafoki úton évek óta életveszélyes csatornák

Tisztelt Fővárosi Csatornázási Művek!

A kerékpárosok kénytelenek a csatornákon közlekedni. A Budafoki úton évek ót életveszélyesek ezek a csatornák. Kérem, orvosolják végre! Gyönyörű képeket lehetett volna még készíteni, de ezeken is jól látszik, hogy ujjnyi kerékkel ráhajtva mennyire nagy már a probléma. Esőben vagy éjszaka ráadásul egyáltalán nem is látszanak.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 66

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink a megjelölt helyszínen
    rendbe tették a víznyelőrács környezetét.

    Tisztelettel:
    Bátori Marianna
    kommunikációs vezető
    Fővárosi Csator
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Budafoki úton évek ót életveszélyes a csatornák"-ról "Budafoki úton évek óta életveszélyes csatornák"-ra.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Mik ka bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére