Válaszra vár

Elpusztult fa

FRISSSíTÉS 2020.10.14:
Minden változatlan.

====

XIII. ker. Frangepán u. 15. elé ültetett fa elpusztult.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Frangepán u. 15

Hozzászólások

  • Bakay Arpad megváltoztatta a bejelentés leírását "XIII. ker. Frangepán u. 15. elé ültetett fa elpusztult."-ról "FRISSSíTÉS 2020.10.14: Minden változatlan. ==== XIII. ker. Frangepán u. 15. elé ültetett fa elpusztult."-ra.

  • t tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    Minden változatlan.
  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Patyi Orsolya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére