Megoldott

vízszivárgás

A Bártfai u 50 és a Fejér Lipót 61 között a parkban a talajból szivárog a víz. A közvetlen közelben több csőtörés is volt, itt talán megelőzhető lenne a nagyobb baj.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Nyerges János hozzászólt a bejelentéshez.

    Elég sokáig dolgoztak az ügyön, de végül úgy tűnik megszűnt a szivárgás.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Nyerges János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Nádorliget utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megint hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére