Megoldott

14.ker Röppentyű 73 előtt nincs közvilágítás

14.ker Röppentyű 73 előtt nincs közvilágítás (Rozsnyay és a patak között).

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Röppentyű u. 73c

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2020.09.14.-én kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Töreki Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Bocsánat, most látom, hoy elírtam, 13.kerület
  • Töreki Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta annyi változás van, hogy az iskola oldalán volt világítás, a másik oldalon nem.
  • Töreki Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Kis kiegészítés: az út túloldalán sincs világítás.
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Töreki Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzó burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bárány Attila
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Visegrádi utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett neonok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Göncz Árpád városközpont (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kisgömb utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére