Válaszra vár

Elavult útkereszteződés vasúti átjáróval.

Anonim Járókelő

Tisztelt Címzett.

X. kerületben a Jászberényi út és a Tündérfürt utca útkereszteződését lehet, újra kellene gondolni. Mert ebben a formájában egy tragikusan vicces kereszteződés a vasúti átjáróval fűszerezve. Elavult kereszteződés, amit az autósok szabálytalanságokkal próbálnak kiküszöbölni a gyorsabb előre jutás érdekében.
Ezért nem is a szabálytalan autósokat szeretném kiemelni (nem erről szól a bejelentés) hanem annak a kiváltó okáról, ami előidézi.
Van itt egy vasúti átjáró ahol elég sűrűn járnak a vonatok, ami előidézi a sorban állást plusz egy régies útkereszteződés hiszen azoknak is át kell haladni az útkereszteződésen akik nem akarnak a vasúti átjárón áthaladni és innen kezdődik a káosz. Ezért az útkereszteződés átépítésére lenne szükség.
Képek között elküldöm az egyik ötletem, ami talán segítené a gyorsabb átjutást.

Üdvözlettel.
Béla.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Tündérfürt u. 1

Hozzászólások

  • Wagner Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már a youtube-n is van róla videó:
    https://www.youtube.com/watch?v=RMsuCnHhzCE
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére