Megoldott

Parlagfüves telek

Soroksáron, a Vízisport utca - Ladikos dűlő kereszteződésben lévő telek elhanyagolt, parlagfűvel szennyezett.
Kérném a Soroksári önkormányzatot, hogy a tulajdonossal kaszáltassa le a telkét.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Vízisport u. 23/E

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Lekaszálták, köszönöm.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem lesz levágva, pedig jót akartam, ugyanis volt parlagfű bőven. Úgy látszik az önkormányzat nem tudja rávenni a tulajt arra, hogy lekaszálja a területet.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem látható tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Tárcsás utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hónapok óta levágott ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Könyves utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére