Megoldott

Tudatos Környezet károsítás

Anonim Járókelő

A Bálnánál a kaspókban lévő fák talaját műfűvel borították be,amit le is ragasztottak.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Fővám tér 11-12

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Az alkalmazott műfű perforált, átengedi a csapadékot, viszont száraz, meleg időben fékezi a párolgást, ezáltal jobb életfeltételeket biztosít a fáknak, mint a hagyományos tala
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    A problémát megoldottuk.
    (Az erről készített fényképet levelemhez mellékelem.)

    Tisztelettel,

    [cid:image001.jpg@01D67C74.E9F02B90]

    TÜRK MÁTÉ | kiemelt vezető szakértő, igazg...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bálna Üzemeltetés hozzászólt a bejelentéshez.

    Az alkalmazott műfű perforált, átengedi a csapadékot, viszont száraz, meleg időben fékezi a párolgást, ezáltal jobb életfeltételeket biztosít a fáknak, mint a hagyományos talajtakaró. Mindemellett tél...
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés megküldve a Magyar Turisztikai Ügynökségnek az
    info@mtu.gov.hu email címre.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kipusztitott zöldterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fővám tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Fakivágás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kossuth Lajos tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére