Megoldott

Sarjadzó ostorfák.

Budapest, XIV. Ker
Hungária körúton a Besnyői utcától az Egressy útig taró szakaszon az ostorfák töve teli van sarjhajtással.
Kérem rendbetenni.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hungária krt. 51

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00069479 számú bejelentésre az al
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére