Megoldott

Útburkolati jelek hiánya+rossz jelzőlámpa kihelyezés/programozás

XXI. ker Táncsics Mihály utca, Szent István út találkozásánál kérném a gyalogátkelő felfestését.
Lehetőség szerint a kiegészítő lámpa (kanyarodás Táncsics M. felé) megszüntetését.
Töménytelen balesetet okoz az "új lámpa". Közlekedést nem segíti.
Mai baleset aprópóján mellékelek egy cikket, képet: http://csepel.info/?p=75221

Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Táncsics Mihály u. 122

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldottnak tekinthető, fel lett festve a kereszteződés, köszönet érte.
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    A Táncsics Mihály felé kanyarodókat akarták helyzetbe hozni, csak ők már korábban átvágnak a Kertvároson , sok lámpát elkerülve a Táncsicson. Felesleges lámpaciklus, ha a Kossuth felé akarnak menni(ne...
  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha objektíven nézzük a jelenlegi forgalmi rendet, akkor azt kell megállapítani, hogy nincsen vele semmi gond. A gond azzal van, hogy vannak akik vélhetően megszokásból közlekednek. Ha az előttük halad...
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Érteni vélem mit akarsz mondani Zoltán, de csepeliként talán aláírod, hogy rengeteg lett itt a baleset, mióta megreformálták a lámpákat.
    Értem én, hogy KRESZ, stb., minek van jogosítványa, meg hasonló...
  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Igazad van Anita. Tényleg nem tudom mi szükség volt erre a lámpára. Sokan csak megszokásból vezetnek és jön a baj. Persze, biztos van vmi szakmai indoka....
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt a kiegészítő lámpát szinte sehol nem tudják normálisan használni.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szent László utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére