Megoldott

Beszakadt úttest, csatorna rákötésnél

XXI. ker. József Attila utca 36. alatt a szennyvíz csatorna rákötésnél a beton be van szakadva.
Valószínű korábban is javítva volt, ugyanis a látszik az aszfalton. (Patkány komák ott szaladgáltak, sajnos nem tudtam megörökíteni őket.)
Szerintem először az FCSM-et kellene értesíteni.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, József Attila u. 36

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Problémát FCSM megoldotta, úttest, járda is helyreállítva.
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldása folyamatban, fel van túrva az egész utca keresztben.:))) FCSM rajra van az ügyön.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltömődött esővíz elvezető

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Csete Balázs utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Dugulás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Szent István út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megsüllyedt víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére