Megoldott

Kisarjadt fa miatt beláthatatlan kereszeződés

XXI. ker. József Attila utca, Bajcsy-Zsilinszky út kereszteződésében egy kivágott fa kisarjadt. A jobbkezes kereszteződés így beláthatatlanná vált. Kérem vágják le, gyökérzetet is távolítsák el.
(Csepeli Városgazda egy egészséges fát kivágott, gyökérzetet földbe hagyva. Így aztán az eredmény a képen látható.)
Korábbi posztom: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/63653/kivagott-fa-potlasa

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Bajcsy-Zsilinszky út 62

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Géza!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Kinövések vissza lettek vágva, megoldottnak vehető.
    Köszönöm.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bokor belárhatóságot gátolja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bozótos, bokros rész belóg az útra.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére