Megoldott

Zöldhulladék miatti balesetveszély 2.0

Anonim Járókelő

A 2. kerületi Labanc útról kikanyarodva a Budakeszi útra ezúttal sem lehet rendesen körülnézni egy több hete rohadó, egyre nagyobb kupac zöldhulladék miatt. Annyira előre kell állni, hogy a forgalmi sávba lógjon be az autó orra. Egyébként is egy "nehéz" kereszteződés, pláne csúcsforgalomban.

A probléma tavasszal szuperül megoldódott a Járókelő segítségével, ezúttal is hozzátok fordulok.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Labanc út 1

Hozzászólások

  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították. Köszönöm. :)
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére