Megoldott

közvilágítás hiánya

Kőbányán, a Kőrösi Csoma Sándor út 1-27 között több lámpa nem világít, szemben ugyanez. Már egy hete is ezt tapasztaltam. Elég sötét lett így ez a szakasz.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőrösi Csoma Sándor út 15

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társaságun...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • V. Kata bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére