Megoldott

Veszélyes, megrongált buszmegálló

Anonim Járókelő

A Gellérthegyen, a Szüret utcában található buszmegálló (27-es vonal, Ménesi út megálló a Citadella felé) beállójának üvegtáblája összetörve beteríti a megállót és mellette a járdát és az utat.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szüret u. 19

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére