Megoldásra vár

Rengeteg kiégett lámpa

Kérem cseréljék a kiégett neonokat! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest Astoria M

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0020508-001/2020/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00069371

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Székelyhíd utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Szentlélek tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére