Válaszra vár

Festetlen közvilágítási oszlop

Anonim Járókelő

Az alábbi kandelláber évek óta festetlenüláll, a közelében lévő többi oszlop festésre került (azóta már rozsdásodnak).

Kérném az oszlop lefestésének szíves ügyintézését.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sáfrány u. 50

Hozzászólások

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére