Megoldott

Funkcióját vesztett felsővezeték tartó oszlopok

XIV. ker. Kerepesi út 52. magasságában a használaton kívüli villamospályához tartozó felsővezeték tartó oszlopok megszüntetése indokolt lenne.
Régóta nincsenek használatban, ha vmilyen csodából kifolyólag itt lenne vmi fejlesztés, nem valószínű, hogy évtizedes használt oszlopokat vennének igénybe.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerepesi út 52

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0020540-001/2020/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00069366

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes MÁV-HÉV Zrt.-nek
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Engem speciel "zavar". A lentebb olvasható okok miatt. Persze megmenthetó lenne(Közlekedési Múzemnak), bár nem tudom milyen muzeális értékkel bír.
    Nem túl esztétikus, szépen rohad, igazából csodálkoz...
  • Az Óz hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban nincs már felsővezeték azon a szakaszon, de szerintem nem kell "kidobni". Régi idők tanúi. 100 éves. Néha, jó rácsodálkozni a múltra az utcán is. Akadályt nem jelent. Miért zavar ez valakit?
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Heti többszöri rendszerességgel használja a MÁV-HÉV. Nem rég volt a Róna utca és az Örs között pl. vágány- és alépítmény felújítás.
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Pályát nyilván használják "szervízútnak". Nem is tértem ki a pályára, kocsiszíneket kapcsolják össze gondolom, menekülő útvonal.
    HÉV kiegészítést köszi, nem igazán vagyok kötöttpályás fan:))))
    Haszn...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs használaton kívül, és nem villamos-, hanem HÉV-pálya. Egyébként stimmel és jogos.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széteső lábazatok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Utastájékoztatás fejlesztése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Zugló vasútállomás (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Futár kijelzője hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Ágnes
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Nagy Lajos király útja / Czobor utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére