Megoldott

Besüllyedt fedél

Frissítés 2020.09.10.: A Budapest Közút válasza alapján a Fővárosi Vízműveknek továbbítva.
----
Besüllyedt a fedlap és körülötte a burkolat is.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőrösi Csoma Sándor út 18-20

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a 69364 számú bejelentésben jelzett helyen, a Budapest X., K
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek Zrt.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "Besüllyedt a fedlap és körülötte a burkolat is."-ról "Frissítés 2020.09.10.: A Budapest Közút válasza alapján a Fővárosi Vízműveknek továbbítva. ---- Besüllyedt a fedlap és körülötte a burkolat is."-ra.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Fővárosi Vízművek Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Thursday, September 10, 2020 1:27 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltet...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rákosi út (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nyaktörő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Der Komissar
    Lokátor utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére