Válaszra vár

Gazos terulet

Evek ota nem irtjak ki a gazt/parlagfuvet ezen az elhagyatott teruleten

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Népfürdő u. 49

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését!

    A terület nem a XIII. Kerületi Önkormányzat kezelése alá tartozik.
    Bejelentését illetékességből továbbítjuk az Építési Osztály felé, kérve a terület tulaj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére