Válaszra vár

Isten hozta

Kicsit megdőlve és rozsdásan.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Régivám u. 14

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Bándi Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Válasz nem érkezett. Kérem, küldjétek be úja! Köszönöm!
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Der Komissar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bándi Ágnes
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kifakult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kaptár utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére