Megoldott

Máladozó ( távközlési? ) fedlap.

Budapest, XIV. Ker Egressy úton a postánál, a trolibusz megálló mögött található fedlap ( nem tudtam megállapítani kihez tartozik ) máladozik.
Kérem cserélni.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Posta Járműtelep

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére