Megoldásra vár

Gazos rész a csatorna mellett

Kérem vágják le a füvet és a gazokat a csatorna körül. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Árpád u. 97

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Tájékoztatjuk a bejelentőt, hogy a bejelentését rögzítettük. Jelenleg a kerületben a teljes gondozásba vett területen, nagy kapacitással folyik a fűnyírás, rövid időn belül a ki...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Bejelentését köszönjük.

    Budapest, 2020. augusztus 7.
    Pi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére