Megoldott

Kiégett ledek

Kérem cseréljék a lámpában a fényforrásokat! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pünkösdfürdő u. 58

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyors volt.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!
    Hivatkozva tárgyi megkeresésükre tájékoztatom, hogy a bejelentő által jelzett probléma a MÁV-HÉV Zrt. hatáskörébe tartozik. Erről a bejelentős szíveskedjenek értesíteni.

    Tisztelet...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "MÁV-HÉV Zrt."-ra.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    @MÁV-HÉV
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Maszkot hordók aránya 63,5 %

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Csillaghegy (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott festés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Csillaghegy (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Nincs kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Csillaghegy (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére