Válaszra vár

Hiányzó kivéve tábla

Kérem, hogy a fotón jelölt behajtani tilos tábla alá helyezzenek ki egy kivéve kerékpár táblát, ugyanis a Sashalmi sétány és a Margit utca kereszteződésében lévő kerékpáros útbaigazító táblák elhelyezése azt feltételezi, hogy Önök is ezzel a kivételezéssel számoltak a forgalomtechnika kialakításakor.
Előre is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Sashalmi stny. 16

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére