Megoldott

Nem kutyafuttató

Anonim Járókelő

A Szent István parkban az elkerített részt elkezdték a kutyások birtokba venni, annak ellenére, hogy kijelölt kutyafuttató van a környéken több helyen is.
Kérem a kerítés kijavítását és a kutyát a parkba vinni tábla kihelyezését és gyakori ellenőrzést.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent István park 24

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00069125 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • gusztos györgyi hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldeném a kerület illetékes osztályának is, mert nem biztos, hogy minden park a FŐKERT-é.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére