Megoldott

Széttört, balesetveszélyes

Anonim Járókelő

A helyi "erok" segitseget kernem. Kb ket honapja az elmu oszlopot cserelt a Lopotmalom utca es a Varosfal utca kootti reten es feltortek ezeket a koveket, ahol szebb napokon sok gyermek bringazik es szaladgal. Finoman szolva eletveszelyes szamukra... 2 azaz ket honapja jelentettem a kozterulet felugyeletnel de futyulnek az egeszre. Tud valaki segiteni?
Koszonom szepen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Lőpormalom u. 1

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Gratulálunk! Egy nap alatt! Köszönjük az illetékesnek.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére