Megoldott

Kikopott padok

A 212-es busz Budafoki út / Szerémi sor megállójában mindkét irányban ki vannak kopva a padok.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Csillám park

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére