Válaszra vár

kiszáradt fa

Kiszáradt fa

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tatai u. 96

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    Köszönjük elektronikus levelét.
    A bejelentésben szereplő fa eltávolításáról és 2021. tavaszi pótlásáról gondoskodunk.
    Továbbra is várjuk kérdéseit, észrevételeit!

    Tisztelettel:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére