Megoldott

rendszám nélküli autó

Rendszám nélküli autó.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tatai u. 72b

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére