Megoldott

Rendezetlen parkolasi helyzet a Kupeczky utcaban

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetekes!
A Kupeczky utcaban rendszeresen ugy allnak meg az autok, hogy hol az egyik, hol a masik kapubeallo ele csuszik a parkolo kocsisor. Itt sok regen epult kocsibeallo van, ami eleg keskeny, es ha az autok nem kicentizve parkolnak le kint, akkor ralognak a kapubeallora es nehez kiallni az ott eloknek. A kepen lathato kukak jelzik, hogy hol lenne nagy segitseg egy felfestes, ami a parkolasi terulet veget jelezne. Nagyon koszonjuk, ha ebben segitenenek! Udvozlettel: a Kupeczky utca lakoi

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kupeczky u. 3

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A múlt héten megoldódott az évek óta húzódó probléma, nagyon köszönjük a 2. kerületi illetékesnek!!! :)
  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Laáber Miksa hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Önkormányzat Városrendészeti Osztályától azt a választ kaptuk, hogy Megvizsgáljuk, de ott ahol nem fizetős a parkolás, nem szoktunk festeni.
    Üdvözlettel:
    A II. Kerületi Városfej...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. Amennyiben a II. Kerületi Önkormányzat illetékes a probléma megoldásában, a probléma jellegétől, valamint a re...
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére