Megoldatlan

Elhagyott járművek a Ballagi Mór utcában

Anonim Járókelő

Az utcában van egy parkoló smart ami láthatóan gazdátlan, legalább egy éve ott áll, ki van törve az üvege és jelenleg szemetesként funkcionál, illetve a járda melletti korlátokhoz is számos robogó/bicikli van láncolva, amelyeknek szintén nem látszik, hogy lenne gazdája.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 132

Hozzászólások

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    November végén jár le, ki van vonva egyébként.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Állj! Érvényes műszaki miatt nem viszik el, nem a rendszám miatt.
  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A rendszám nélküli járműveket a közterület-felügyelet nem jogosult elszállítani a korábbi válaszaik alapján.
  • ÚJBUDA KÖZTERÜLET-FELÜGYELET hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a gépjármű rendelkezik érvényes műszaki vizsgával, ezért intézkedni nem áll módunkban.

    Üdvözlettel: Újbuda Közterület-felügyelet
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Áprilisi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Verbéna utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Senkié

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Verbéna utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott robogó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: g g
    Október huszonharmadika utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére