Megoldott

Kidobott vagy elhagyott matrac

Tisztelt Illetékes!

A Tatai utca 6. szám környékén találtam az alábbi matracot, vagy kidobta valaki, vagy elhagyták. Még a fólia is rajta van. Kérem szállítsák el. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tatai u. 6

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • L Z hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok !

    Már elvitték a matracot.

    Üdv,
  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére