Válaszra vár

Kizuhant a helyéről

Kizuhan hamarosan a helyéről a poller. Kérem javítsák meg! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Füst Milán u. 2

Hozzászólások

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax: +36 1 4532619

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Köszönjük pollerrel kapcsolatos bejelentését, intézkedn
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Eltűnt poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Poller hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Eldőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére