Válaszra vár

Burjànzó növényzet, elhanyagolt terület

A XIV. kerületi Vezseny utcàban az út melletti vízelvezető árokban, valamint az út melletti területen burjánzik a növényzet, látszólag senki sem tartja karban. Az út azon oldala valószínűleg a XVI. kerülethez tartozik. Kérem a terület karbantartàsàt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vezseny u. 8

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Ferencz Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére