Megoldásra vár

Kivágott és elszáradt fák pótlása

Anonim Járókelő

A XI. kerület Andor utcában a Rátz László utca és az Albert utca közötti szakaszon több fa is kivágásra került pótlás, vagyis facsemeték ültetése nélkül. Ugyanezen a részen több másik fa is van, melyeknek nincs lombozata, valószínűleg betegek vagy elszáradtak. Kérem az illetékesek szíves intézkedését a fák szükség szerinti kivágása, illetőleg a kivágott fák pótlása érdekében. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Andor u. 16/A

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00068918 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020.09.01. 10:59 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére