Megoldott

Fák öntözése Móricz

A Móricz Zsigmond körtéren a gomba körüli fák elkezdtek sárgulni. Többet kellene öntözni őket.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér 16

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00068900 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Sz A bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére