Válaszra vár

Villamosmegálló korlát

Leányka utca lakótelep villamosmegállóban ki van törve a korlát. Déli irányú megállóban.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Leányka utcai lakótelep

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Sz A bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére