Megoldott

Két tábla is problémás

A Kőtár úton a Hunyadi János úthoz közel eső részén két tábla is megsérült.
Intézkedésüket előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hunyadi János út 19

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését, munkatársaim a sérült táblákat a mai napon
    helyreállították.

    Üdvözlettel

    *Auchan Albertfalva*

    1117 Budapest, Hunyadi János út 19.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Na de KRESZ táblákkal kapcsolatban nem a BK az illetékes? Közforgalom számára megnyitott magánterületen? :O
  • Auchan válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    Köszönettel megkaptuk e-mail üzenetét.
    Tájékoztatjuk, hogy a beérkező megkeresések kivizsgálására és megválaszolására törvényi kötelezettségek szerint 30 nap áll rendelkezésre.

    Ko
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Auchan

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Auchan"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő táblák magánterületen találhatók, így sem Részvénytársaságunk, sem az érintett kerületi önkormányzat nem illetékes. Kérjük a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jelzőlámpa hangszórója nem szól

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budafoki út / Szerémi sor (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult a tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére