Megoldásra vár

Kisztáradt fa

A Bajcsy-Zsilinszky úton, a Nagymező utcai kereszteződésnél az útmenti fasorban két fa évek óta ki van száradva. Kérem ezek eltávolítását, és ősszel a pótlásukat. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Bajcsy-Zsilinszky út 64

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00068881 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Demeter Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére