Válaszra vár

Állandó szembejövő forgalmi sávban parkolás

Tisztelt Illetékes!

Bár az Arany János utca egy szakaszát kétirányúsították a kerékpáros- és célforgalom számára, a sávban 0-24 parkoló autók miatt a szakaszt nem lehet használni.

Kérném a szakasz rendszeres ellenőrzését, a sávban parkoló autók elszállítását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Arany János u. 34

Hozzászólások

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy látom, az V. kerület mostanában előszeretettel nem válaszol a megkeresésekre. Elküldenétek újra?
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére